Diyet Başlangıç Paketi
Diyet Başlangıç Paketi

Diyet Başlangıç Paketi

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺145,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺134,99(KDV Dahil)

Diyetinize destek olacak üç özel ürün birlikte özel fiyatıyla karşınızda!

 

 

 

 

:

Organik Elma Sirkesi 500 Ml

Sağlıklı bir ömür sağlar, metabolizmanın sağlıklı işleyişi ve vücudun alkali dengesi için gerekli sağlık ürünüdür. Batı Karadeniz Bölgesi' nde doğal ortamında yetişen dayanıklı kış elmalarından organik olarak üretilir. Özel tekniklerle organikliği korunarak üretilen Talkım, zengin elma aromasını ve elmanın güçlü bileşenlerini içinde barındıran, kullanana sağlıklı ömür kazandıran bir sirkedir. Doğal, damıtılmamış, ham, işleme tabi tutulmamış elma sirkesi gerçekten Tabiat Ananın hazırladığı en mükemmel gıdalardan birisidir. Organik Elma bize en fazla sağlık veren bir meyvedir. Birçok yararlı vitaminler ve fosfor, potasyum, magnezyum, demir gibi mineraller ve birçok izmineraller ihtiva eder. Elmada bulunan bütün bu yararlı maddeler Organik Talkım Doğal Aşısız Tür Elma Sirkesinde mevcuttur Tarihteki ilk Hekim olan Hipokrat, tamamen doğal - damıtılmamış elma sirkesinin - güçlü bir beden temizleme ve iyileştirme iksiri olduğunu, daha sağlıklı ve daha uzun bir yaşam için mikroplar ve bakterilerle savaşan, doğal bir antibiyotik olduğunu keşfetmiş ve tedavi aracı olarak kullanmıştır. 

Slim D-Tox 

Detoks Çayı.
Dönemsel faktörlere bağlı olarak oluşan şişkinliklerin azalması için özel içeriğe sahiptir. Bu sayede yüksek tansiyonu düşürür. Kilo vermeye yardımcı olur. Ödem atıcı özelliği ile ayaklarda, ellerde, yüzde ve bel çevresinde görülen şişkinlik problemini ortadan kaldırır. Bu sayede yüksek tansiyonu düşürür. Kilo vermeye yardımcı olur. Günde 2 defa tüketilmesi tavsiye edilir.

Paket İçeriği: 24 Adet Bardak Poşet Çay

Slim Fast

Metabolizma Hızlandırıcı Çay. 
Metabolizma hızını arttırmaya yönelik özel olarak hazırlanmıştır. 
Kilo vermeyi destekler. Uzun dönem tüketimde ( min 1 ay ) sindirim sistemini düzenler. Konstipasyon şikayeti olanlara tavsiye edilir. Metabolizma hızını arttırmaya yönelik özel olarak hazırlanmıştır. Kilo vermeyi destekler. Uzun dönem tüketimde ( min 1 ay ) sindirim sistemini düzenler. Konstipasyon şikayeti olanlara tavsiye edilir. 
Paket İçeriği: 24 Adet Bardak Poşet Çay