Kahve Keyfi Paketi
Kahve Keyfi Paketi

Kahve Keyfi Paketi

İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺72,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺60,00(KDV Dahil)

Paketin İçeriği;

1 kutu L-carnitinli Kahve

1 adet Proteinli Beyaz Çikolata

1 adet Proteinli Bitter Çikolata

 

Metabolizmanızı hızlandıran kahvenizi içerken kaliteli protein içeriği yüksek beyaz ve bitter çikolatayla ara öğünün en keyifli halini keşfedin.

 

 

 

:

Muscle Cheff L-Carnitine Coffee 3'ü 1 arada, 2'si 1 arada, bir yerlerde hep sağlıksız kahveler bir arada….Peki bir Kahve, B Vitamin Kompleksi ve L-Carnitine ile bir arada olsa ve şekeri de aralarına almasalar ne dersiniz ? Dünyanın ilk ve tek zayıflamaya yardımcı vitamin katkılı (1 paket günlük B vitamin ihtiyacını karşılar) kahvesini sunmaktan gurur duyarız.

Kutu içerisinde 10 adet ürün bulunmaktadır.Günlük 1 tane içilmesi uygundur. Muscle Cheff Proteinli Bitter Çikolata (50 gr) Belçika çikolatasının eşsiz lezzetiyle yüksek protein değeri ve şeker içermeyen özel dokusuyla MuscleCheff High Protein White Chocolate sizlerle buluşuyor. %24 lük protein oranı günlük protein ihtiyacınızı desteklerken, şeker içermeyen yapısıyla dengeli ve sağlıklı beslenenlerin vazgeçilmezi olacak. Bu eşsiz Belçika Çikolatasıyla yapılmış lezzeti biran önce denemenizi öneririz. Muscle Cheff Proteinli Beyaz Çikolata (50 gr) Belçika çikolatasının eşsiz lezzetiyle yüksek protein değeri ve şeker içermeyen özel dokusuyla MuscleCheff High Protein White Chocolate sizlerle buluşuyor. %24 lük protein oranı günlük protein ihtiyacınızı desteklerken, şeker içermeyen yapısıyla dengeli ve sağlıklı beslenenlerin vazgeçilmezi olacak. Bu eşsiz belçika çikolatasıyla yapılmış lezzeti biran önce denemenizi öneririz.