Ödem Problemi Çözüm Paketi
Ödem Problemi Çözüm Paketi

Ödem Problemi Çözüm Paketi

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺220,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺199,99(KDV Dahil)

 Paketin İçeriği;

1 adet Sdm14 Toz

1 adet E-tox  Detox Karışık Bitki Çayı

 

 

Tamamen bitkilerden oluşan karışım poşet çay ve hem ödem atımında hem selülit probleminde etkili olan SDM 14’ü sizler için birleştirdik.

 

 

 

:

SDM14 SDM14, yeşil çay ve guarana ekstresi içeren takviye edici bir gıdadır ve içeriğindeki 10 özel bitki sayesinde kısa sürede zayıflama diyetlerinde, adet döneminde,seyahatlerde, hareketsiz ve stresli dönemlerde artan ödemin çözülmesini destekler. Bu esnada vücuttaki ağırlık hissinin kaybolmasına da yardımcı olur. İçeriğindeki yeşil çay ekstresi , huş ağacı ekstresi ve guarana metabolizma hızını desteklerken guarana aynı zamanda iştah baskılamaya da yardımcı olur,ananas extresi ve kabarcıklı alg extresi vücuttan ödem atımını destekler.

E-tox D-Tox Dönemsel faktörlere bağlı olarak oluşan şişkinliklerin azalması için özel içeriğe sahiptir. Bu sayede yüksek tansiyonu düşürür. Kilo vermeye yardımcı olur. Ödem atıcı özelliği ile ayaklarda, ellerde, yüzde ve bel çevresinde görülen şişkinlik problemini ortadan kaldırır. Bu sayede yüksek tansiyonu düşürür. Kilo vermeye yardımcı olur. Günde 2 defa tüketilmesi tavsiye edilir. Paket İçeriği: 30 Adet Bardak Poşet Çay

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.