Online Diyet Paketi
Online Diyet Paketi

Online Diyet Paketi

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺400,00(KDV Dahil)

Diyetin online haliyle her an yanındayız! Dünya’nın neresinde yaşarsan yaşa artık diyetten kaçmak için hiçbir bahanen yok! Online Diyet programımızla diyet programların düzenli olarak oluşturmakla kalmıyoruz anlık olarak sizi takip ediyoruz. Bu sayede diyet yapmak zor olmaktan çıkıyor ve kolayca sağlıklı bir vücuda kavuşuyorsunuz.

 

 

 

 

:

Online Diyete Başlarken son 6 ayda yapılmış kan tahlili sonucunuzu bizimle paylaşmanız ve size iletilen Kişisel Bilgi Formunu doldurmanız gerekmektedir.
--Gerekli Kan Tahlilleri;
Açlık kan şekeri, İnsülin, D vitamini, Tam kan sayımı, Karaciğer fonksiyonları ve Tiroid fonksiyon testleri

Diyet programına başlarken telefon görüşmesi yapılır. (Kan tahlili sonuçları ve Kişisel Bilgi Formu değerlendirilerek planlama yapılır, online diyet gününüz belirlenir, programa dair bilgi verilir, sormak istedikleriniz cevaplanır. )

Her hafta diyet değerlendirmesi yapılarak yeni liste oluşturulur. Liste ve karışım bitki çayı, smoothie, çorba vb. tarifler sizinle paylaşılır. Gerekli görülen durumlarda detox listeleri ile ilerlenir.

Diyet/detox listeleri besin tercihlerinize göre hazırlanır, tüketmekte zorlanacağınız besinler listelerinize eklenmez.

Hafta içi her gün 9.00-18.00 arası whatsapptan görüşme sağlanır. (Liste dışına çıkacağınız durumlarda yapılması gereken değişiklikler, sormak istedikleriniz aktif iletişim halinde bulunarak cevaplanır. Ekstrem durumlarda mesai saatleri dışında da iletişime geçebilirsiniz.)

Online diyet hamilelik, emzirme, sağlık sorunları/özel durumlar, kilo verme, kilo alma, kilo koruma gibi durumların hepsinde uygulanabilir.