Satın aldığınız üründen gıda güvenliği açısından (bozulmuş ürün gibi) memnun kalmazsanız 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Bu konuda tek şart, ürün paketinin açılmamış ve zarar görmemiş olmasıdır. Ürünlerin "Eliza Sağlıklı Yaşam ve Diyet Merkezi”ne ulaşmasını müteakip, ürünler gözden geçirilip ve iade ücreti 3-10 gün arasında ödeme yapmış olduğunuz kredi kartına yatırılması sağlanacaktır. 

 

İade edeceğiniz ürünü, eksiksiz, orjinal faturası ile, paket hasar görmemiş, kullanılmamış, gıda ürünleri için paketi açılmamış olmak kaydıyla "Eliza Sağlıklı Yaşam ve Diyet Merkezi” iletişim adresine MNG Kargo vasıtasıyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

Gönderim Bilgileri: 

Eliza Sağlıklı Yaşam & Diyet Merkezi
+905529900101
Gazipaşa Bulvarı Cemalpaşa Mahallesi 63002 Sokak, Turhan Cemal Uğurlu No:2 D:Kat:1 No:1, Seyhan/Adana

 

ÖNEMLİ: Faturanın arkasına iade sebebi yazılmalıdır, aksi takdirde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir. Farklı kargo şirketleriyle yapacağınız gönderimlerde kargo ücreti "Eliza Sağlıklı Yaşam ve Diyet Merkezi” tarafından karşılanmaz.

 

İadelerle ilgili her türlü sorunuz için lütfen bize ulaşın.

 

Sipariş İptali

Gönderilmemiş siparişler hiç bir yükümlülük olmaksızın iptal edilebilir. İlgili ücret kredi kartına 3-7 gün içinde iade edilecektir.